Dnes je 20. septembra a meniny má Luboslav/Luboslava

A CARE

A care s.r.o. sa stala jednou z TOP spoločností medzi zdravotníckymi firmami nielen v oblasti intervenčnej kardiológie a intervenčnej rádiológie, kam bol sústredený primárne náš záujem, ale aj v iných odvetviach moderného lekárstva. Filozofiou spoločnosti A care s.r.o. je, byť jednotkou vo všetkých odboroch svojej činnosti, poskytovaním najkvalitnejších služieb, servisu, sledovaním výskumu, najmodernejších medicínskych postupov a objavov. Sme spoločnosťou, ktorá je nositeľom mnohých inovácií, a ktorá ako prvá prináša na trh veľa z toho, o čom sa ešte len zajtra povedú odborné diskusie. Chceme byť tými, ktorí rušia stereotyp a pomáhajú uplatňovať všetok potenciál zdravotníkov.

Spoločnosť A care s.r.o. je súčasťou zdravotníckeho trhu na Slovensku od roku 1997 a za túto dobu sa stala jednou z významných spoločností medzi zdravotníckymi firmami v SR v oblasti intervenčnej kardiológie a intervenčnej rádiológie. Postupne sa firemný záujem sústredil aj na iné odvetvia moderného lekárstva a to v odbore hojenia rán (wound care) a intenzívnej starostlivosti(JIS). Od 16.9.2010 je firma A care, s.r.o. držiteľom Povolenia na zaobchádzanie s liekmi a so zdravotníckymi pomôckami v odbore veľkodistribúcie liekov a zdravotníckych pomôcok (Modré povolenie), podľa §60 písm. b) zákona NR SR č. 140/1998 Z.z. o liekoch a zdravotníckych pomôckach v znení neskorších predpisov a zmien.

V roku 2007 spoločnosť založila divíziu A care Beauty, s cieľom zavedenia inovatívnych technológií.
V roku 2015 sa divízia BEAUTY premenovala na HEALTH

Divízia Health sa venuje inovatívnym technológiám v oblasti estetickej dermatológie a fyzioterapie.
Divízia A care Health zahŕňa:

  • Kozmetológiu
  • Fyzioterapiu
  • Korektívnu dermatológiu
  • Hojenie rán (Woun Care)
  • JIS
  • Bezpečnostné kontajnery

Divízia Health sa venuje inovatívnym technológiám v starostlivosti o telo a pleť v odbore korektívnej a estetickej dermatológie a fyzioterapie. Ako novinku ponúkame dermálne výplne značky Medifeel z anglických laboratórií a kórejske bio-dermálne nite Bio-Meyisun, prístroj Amieamed od nemeckej spoločnosti MT.DERM na microneedling.
Aj v tejto divízii, rovnako tak ako v zdravotníctve, sme nastavili kvalitu našich služieb na najvyššiu úroveň. Pre svojich klientov organizujeme akreditované certifikované výukové semináre.

Ponúkame prístroje nemeckej spoločnosti Medilab – rázovú vlnu spolu s vákuom, bioelektrickú stimuláciu so spätnou väzbou na klienta, kavitáciu, rádiofrekvenciu, biostimulačnú laserovú terapiu, selektívnu fototermolýzu a ďalšie.
Ďalej ponúkame rehabilitačné vybavenie a vybavenie pre wellness – hydromasážne ležadlo Wellsystem.

Derma produkty GramaDerm na liečbu acne vulgaris, Epicyn na liečbu hypertrofických a keloidných jaziev, Pediacyn na liečbu atopickej dermatitídy – metódy, ktoré zvyšujú komfort liečby a urýchľujú jej priebeh modernými prostriedkami, zvlášť hojenie rán vo vlhkom prostredí, sa stáva čoraz častejšie štandardom terapeutických postupov, zvyšuje komfort pacienta a zároveň sa znižujú náklady na liečbu. Využívanie moderných prostriedkov, pre hojenie rán, je pre ošetrujúci personál jednoduché a komfortnejšie.

Vysoká odbornosť a sústavné doškoľovania našich zamestnancov zaručujú naše nadštandardné služby.

Divízia Veterina sa zaoberá distribúciou značkových produktov pre veterinu a chovateľa.