Dnes je 20. septembra a meniny má Luboslav/Luboslava

BIOHEM

Uskutočňujeme veľkoobchodný predaj tovaru – špeciálneho zdravotníckeho materiálu, liekov, diagnostík a prístrojového vybavenia určeného pre nemocnice a zdravotnícke zariadenia. Zároveň ako servisná organizácia zabezpečujeme kompletný záručný a pozáručný servis zdravotníckej prístrojovej techniky. Od roku 2004 vykonávame i nákladnú cestnú dopravu pre vybraných klientov – neštátne zdravotnícke zariadenia a od roku 2005 sme doplnili činnosť o poskytovanie ekonomických služieb – vedenie účtovníctva vrátane spracovania miezd a dát.

Väčšina produktov je importovaných z krajín EU, USA a Švajčiarska. Ponúkame široký sortiment kvalitných produktov, spoľahlivé a rýchle dodávky, profesionálny prístup k našim zákazníkom a komplexný servis v segmente krvných vakov a príslušenstva, spracovania a separácie krvných produktov. Patríme medzi popredných partnerov dialyzačných stredísk, biochemických a mikrobiologických laboratórií.

Od novembra 2005 sme členom medzinárodnej spoločnosti GROVE GROUP zastupujúcej viaceré farmaceutické spoločnosti v strednej a východnej Európe.

Koncom roku 2005 sme získali Certifikát kvality ISO 9001 spoločnosti BVQI za:

  • MARKETING
  • PREDAJ A DISTRIBÚCIA LIEKOV, ZDRAVOTNÍCKYCH POMÔCOK, IN VITRO DIAGNOSTÍK A INÝCH PRODUKTOV PRE ZDRAVOTNÍCTVO, PRIEMYSEL, VEDU A VÝSKUM
  • PREDAJ A SERVIS ZDRAVOTNÍCKYCH A LABORATÓRNYCH PRÍSTROJOV.

V roku 2015 sme získali 2. miesto v rebríčku najzdravších firiem v trenčíanskom regióne za rok 2014.