Dnes je 20. marca a meniny má Vítazoslav

M GREY REAL ESTATE GROUP

SME M GREY, REALITY PRE KAŽDÉHO. PONÚKAME SLUŽBY V OBLASTI SPROSTREDKOVANIA KÚPY, PREDAJA A PRENÁJMU NEHNUTEĽNOSTÍ.

V roku 2014, po niekoľkých rokoch práce v realitnom prostredí, som sa rozhodla založiť si vlastnú spoločnosť s cieľom vytvoriť realitnú kanceláriu, ktorá bude napredovať, rásť a prinášať na náš realitný trh služby s pridanou hodnotou. Okrem individuálnych klientov, ktorí sa vracajú, sa mi podarilo pre naších klientov zrealizovať množstvo kúp a predajov nehnuteľnosti, v projektoch, ktorým verím a rada som s nimi spolupracovala, napríklad „Ružinovská 44“ od spološnosti Junis, či „CityPark Ružinov od spoločnosti Metrostav. Aby som sa však posunula ďalej, rozhodla som sa vytvoriť tím ľudí, aby sme dokázali okrem individuálnych klientov zabezpečiť aj predaj takýchto veľkých projektov. Dnes už verím, že vďaka tímu ľudí v mojej spoločnosti, ale aj úspešnej blízkej spolupráci s profesionálmi v oblasti právneho servisu, finančného poradenstva, marketingu a PR, interiérového dizajnu, archiktúry a podobne, sme schopní sa o to postarať.

Snažím sa a vyberám si spoluprácu s ľuďmi, ktorí rovnako ako ja svoju prácu milujú, baví ich a berú ju ako svoje životné dielo. Tak som sa stretla a do spoločnosti priniesla našu Michaelu Piroskovú, home stagistku a človeka, ktorý pracuje na marketingu nehnuteľnosti. Potvrdilo sa mi, že ľudia, musia mať danosť na svoju profesiu a tak som vyberám aj svojich maklérov. Dnes už možem povedať, že síce nováčik, ale vďaka úspešným predajom je najlepším Miro Kadnár, náš senior realitný maklér. Spolupracujeme s profesionálnymi hypotekárnymi a poisťovacími agentmi. Právne služby nám zabezpečuje renomovaná advokátska kancelária. Nehnuteľnosti nám fotí fotograf a home staging realizujeme v spolupráci s architektmi a projektantmi. Stále hľadáme a radi spolupracujeme s novými investormi, či vývojármi v oblasti stavebníctva, aby sme Vám vedeli ponúknuť kvalitné bývanie za adekvátne ceny. Vďaka rozsiahlej databáze predávajúcich a dopytujúcich klientov sa u nás väčšina predaja nehnuteľností uskutoční bez potreby inzercie na realitných portáloch. Sme silne orientovaní na zákazníka a ku každej zákazke pristupujeme individuálne. Dôkladne zanalyzujeme potreby predávajúceho, stav nehnuteľnosti, situáciu na trhu a tak nastavíme predajnú cenu a celý postup. Dôverujte a zverte nám predaj Vašej nehnuteľnosti. Náš tím sa postaráme o všetko…

Erika Mikulec Sivá a môj tím M GREY

Naše služby

Maklérska činnosť: Veríme v správnych ľudí a silu dobrého tímu. Máme ľudí, ktorí sa špecializujú na konkrétne oblasti, veríme tiež v kontinuálne vzdelanie, či už interné alebo odborné v inštitúciách.

Analýza nehnuteľnosti a príprava cenyPríprava nehnuteľnosti alebo inak HOME STAGING: Home staging je nutnosťou, nie možnosťou pre realitnú kanceláriu. U nás nehnuteľnosť pripravuje náš dizajnér, podčiarkne to, čo je na Vašej nehnuteľnosti najlepšie alebo iné.

Profesionálny fotograf: Naším cieľom je spojiť home staging a profesionálne nafotenie, aby sa ukázal potenciál nehnuteľnosti a oslovil tých správnych klientov. reálne, ale na úrovni.

Marketing nehnuteľnosti: Naše databázy a online inzercie zaručuje dosah na najväčší možný okruh záujemcov. Nezabúdame ani na silu sociálnych sietí.

Advokátska kancelária: Nám pripravuje všetky autorizované zmluvy na základe potrieb a požiadaviek všetkých zúčastnených strán.

Hypotekárne centrum: Aj tu veríme v silu profesionálov a ich prístup k individuálnym potrebám našich klientov.

Sťahovanie: Vytvorili sme balík služieb spojených s presťahovaním po predaji bytu a podieľame sa tak na nákladoch a situácií, ktoré po predaji bývajú najviac stresujúce.