Dnes je 18. novembra a meniny má Eugen
top partner

ŠPORT HOTEL*** DONOVALY

Zima a lyžovačka v Šport Hoteli***Donovaly

Na Donovaloch si počas zimy prídu na svoje návštevníci, ktorí uprednostňujú aktívny oddych a rovnako aj tí, ktorí radšej relaxujú napríklad v príjemne vyhriatej saune.

Počas zimy na vás čakajú dva profesionálne upravované svahy. A to Záhradište, ktoré je vhodné aj pre začiatočníkov a Nová Hoľa, kde si prídu na svoje aj skúsení lyžiari.

Šport Hotel*** Donovaly sa nachádza zhruba v strede týchto dvoch svahov, takže je ideálnym miestom pre vašu zimnú dovolenku. Okrem krásnych izieb, vynikajúceho jedla a príjemného personálu, vás počas zimy čakajú aj ďalšie benefity. Hneď pri parkovisku sa nachádza lyžiareň, kde si pohodlne môžete odložiť svoje lyže, snowboardy, či detské sane. Ak by ste náhodou niečo z tejto výbavy zabudli doma, neďaleko sa nachádza požičovňa Dami Sport, kde si hostia Šport Hotela***Donovaly môžu výbavu zapožičať so zľavou 20%. V Dami Sporte rovnako nájdete aj skúsených lyžiarskych inštruktorov, na ktorých služby platí rovnaká zľava.

Po fantastickej lyžovačke, sánkovačke, či stavaní snehuliaka vám odporúčame navštíviť wellness svet. Určite si tu prídu na svoje malí aj veľkí návštevníci. Nájdete tu fínsku, parnú, infra a soľnú saunu, vírivku, veľký bazén a malý detský bazén s množstvom hračiek.

Súčasťou wellness ponuky sú aj fantastické masáže. Vybrať si môžete masáž klasickú, relaxačnú olejovú, masáž nôh a mnohé ďalšie. Pre dámy sú ako stvorené prevoňané Pure Fiji procedúry. Užite si toto fantastické osvieženie tela aj duše pri procedúrach Kokosová vlna, Cukrový vánok z raja a Kakaové opojenie. Najnovším rituálov v ponuke je procedúra Matamanoa. Ide o celotelovú masáž studenými a horúcimi morskými mušľami, ktorá má fantastický regeneračný účinok na telo aj myseľ.

Ak by ste po všetkých týchto aktivitách vyhladli, odporúčame ochutnať výborné domáce jedlá v reštaurácii Šport Hotela***Donovaly. Z mnohých špecialít, ktoré sa v menu nachádzajú spomenieme napríklad predjedlo slaný muffin s domácou sušenou šunkou a chrenovou penou. Z hlavných jedál odporúčame delikátne cannelloni plnené bryndzou a špenátom s paradajkovou omáčkou. A sladká bodka na záver je ďaltový koláč s karamelovou omáčkou.

V Šport Hoteli***Donovaly myslia aj na brušká najmenších návštevníkov. Práve pre nich je pripravené detské menu, z ktorého si môžu vybrať napríklad domáce rybie prsty so zemiakovou kašou, palacinky s nutellou a rôzne ďalšie dobroty.

Po výbornom jedle sa deti môžu vyblázniť v najväčšom detskom kútiku na Donovaloch, ktorý sa nachádza hneď vedľa reštaurácie. Nájdu tu šmykľavky, detské domčeky, autíčka, kolobežky, skladačky a mnohé ďalšie. Príďte si užiť zimu do Šport Hotela***Donovaly, kde prežijete nezabudnuteľné chvíle v objatí nádhernej prírody.