Dnes je 29. mája a meniny má Vilma

ODYZEO

Pomáhame spoločnostiam k dosiahnutiu ich vízie pomocou UX/UI dizajnu, funkčného kódu a správnym integrovaním týchto riešení.

Online biznis optimalizácia

S využitím pokročilých analytických techník a UX postupov, zvyšujeme konverziu, meníme návštevníkov na zákazníkov a zvyšujeme zisky. Pekný dizajn nestačí, výsledky sú dôležitejšie.

Development

Ako UX/DEV štúdio si dávame za úlohu oživovať dizajn. Aj keď je algoritmus často skrytý za dizajnom stránky, je jej motorom. Máme silnú DEVeloperskú časť štúdia – využívame najnovšie technológie a nebojíme sa žiadnych projektov, kde je potrebné využiť programátorskú silu.

UX dizajn

User experience = zážitok. Navrhujeme dizajn, ktorý rešpektuje potreby návštevníka a zároveň zabezpečí naplnenie vašich obchodných a marketingových cieľov. Výsledný produkt musí byť intuitívny a pomôcť zákazníkovi za každých okolností nájsť čo hľadá.

Používateľské testovanie

Analyzujeme, vytvárame prototypy, testujeme a ponúkame riešenie, či už vo forme dizajnu, alebo algoritmov. Po tomto znova testujeme, pretože pri našej práci nie je dôležité čo sa domnievame, ale čo nameráme.

Mobilné aplikácie

Vytvárame mobilné aplikácie pre iOS a Android zariadenia. Pri ich návrhu vždy zvažujeme možnosť vytvoriť dané riešenie aj ako responzívnu webovú stránku. Pomôžeme vám rozhodnúť sa.